Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kdo tedy?

9. 7. 2008
Začátek nového ročníku fotbalových okresní soutěží se kvapem bliží, vždyt už zítra poznáme los soutěže a náš výbor, hlavně předseda Jozef Bílek, hledá pro mužstvo žáků i dorostu nové trenéry.
Začněme nejprve u ŽÁKŮ, po rušném období zimy 2007/08, kdy musel náš klub opustit Jiří Cahel se po něm trenování ujal jeho asistent Farský, který si dokonce sezony jako pomocníka vybral mladého Hušku(ikdyž jejich filozofie vnímaní byla odlišná)! A ke konci sezony oba ohlásili vedení, že dále nebudou pokračovat, ale u Farského si myslím, že pokračovat bude, jelikož cítil nepotřebnost. Huška končí z důvodu nestihání časných tréninku mužstva žáků ve všedních dnech! Dále o tom vím málo- informovat budu co nejdřív!
DOROST, po už předem jasném odchodu Juraje Wiedermanna se předseda snažil co nejdřív vyřešit tento problém, jelikož se nepodařilo stále je tento bod nerozhodnutý! Po několika rozhovorech s bývalými hráči klubu či trenéry je stále nejasné kdo bude vést jako trenér tento tým, který sestoupil z OP do OS!!!
Závěrem, nevím!!!