Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor – muži

1. FK Staříč (so – ÚZM), 2. SK Čeladná B (so – ÚZM, vše venku), 3. TJ Sokol Ostravice (so – ÚZM), 4. TJ Beskyd Bukovec (ne – ÚZM), 5. 1. BFK Frýdlant n. O. B (so – ÚZM, škvára), 6. SK Nošovice – Lhoty (ne – ÚZM), 7. TJ Písek (ne – ÚZM), 8. TJ Comfort Dobratice (so – ÚZM), 9. TJ Sokol Baška (so – ÚZM), 10. TJ Řepiště (so – ÚZM), 11. TJ Sokol Václavovice (so – ÚZM), 12. TJ Sokol Palkovice (so – ÚZM), 13. TJ Tošanovice (so – ÚZM), 14. TJ Sokol Hukvaldy (ne – ÚZM).
2. kolo (16 a 17. srpna):
Baška – Písek, Řepiště – Nošovice, Václavovice - Frýdlant n. O. B, Palkovice – Bukovec, Tošanovice – Ostravice, Staříč - Čeladná B, Hukvaldy – Dobratice. 3. kolo (23 a 24. srpna): Hukvaldy - Čeladná B, Ostravice – Staříč, Bukovec – Tošanovice, Frýdlant n. O. B – Palkovice, Nošovice – Václavovice, Písek – Řepiště, Dobratice – Baška. 4. kolo (30 a 31. srpna): Hukvaldy – Baška, Řepiště – Dobratice, Václavovice – Písek, Palkovice – Nošovice, Tošanovice - Frýdlant n. O. B, Staříč – Bukovec, Ostravice - Čeladná B. 5. kolo (6 a 7. srpna): Ostravice – Hukvaldy, Bukovec - Čeladná B, Frýdlant n. O. B - Staříč, Nošovice – Tošanovice, Písek – Palkovice, Dobratice – Václavovice, Baška - Řepiště. 6. kolo (13 a 14. září): Hukvaldy – Řepiště, Václavovice – Baška, Palkovice – Dobratice, Tošanovice – Písek, Staříč – Nošovice, Frýdlant n. O. B - Čeladná B, Ostravice – Bukovec. 7. kolo (20 a 21. září): Bukovec – Hukvaldy, Frýdlant n. O. B – Ostravice, Nošovice - Čeladná B, Písek – Staříč, Dobratice – Tošanovice, Baška – Palkovice, Řepiště - Václavovice. 8. kolo (27. a 28. září): Hukvaldy – Václavovice, Palkovice – Řepiště, Tošanovice – Baška, Staříč – Dobratice, Písek - Čeladná B, Ostravice – Nošovice, Bukovec - Frýdlant n. O. B. 9. kolo (4. a 5. října): Frýdlant n. O. B – Hukvaldy, Nošovice – Bukovec, Písek – Ostravice, Dobratice - Čeladná B, Baška – Staříč, Řepiště – Tošanovice, Václavovice - Palkovice. 10. kolo (11. a 12. října): Hukvaldy – Palkovice, Tošanovice – Václavovice, Staříč – Řepiště, Baška - Čeladná B, Ostravice – Dobratice, Bukovec – Písek, Frýdlant n. O. B - Nošovice. 11. kolo (18. a 19. října): Nošovice – Hukvaldy, Písek - Frýdlant n. O. B, Dobratice – Bukovec, Baška – Ostravice, Řepiště - Čeladná B, Václavovice – Staříč, Palkovice – Tošanovice. 12. kolo (25. a 26. října): Hukvaldy – Tošanovice, Staříč – Palkovice, Václavovice - Čeladná B, Ostravice – Řepiště, Bukovec – Baška, Frýdlant n. O. B - Dobratice, Nošovice – Písek. 1. kolo (28. října): Staříč – Hukvaldy, Tošanovice - Čeladná B, Ostravice – Palkovice, Bukovec – Václavovice, Frýdlant n. O. B – Řepiště, Nošovice – Baška, Písek – Dobratice. 13. kolo (1. a 2. listopadu): Písek – Hukvaldy, Dobratice – Nošovice, Baška - Frýdlant n. O. B, Řepiště – Bukovec, Václavovice – Ostravice, Palkovice - Čeladná B, Tošanovice – Staříč.

Okresní soutěž – muži

1. FC Paskov (ne – 11.45 h, Staříč, hřiště B), 2. FC Kozlovice B (so – ÚZM, Kozlovice škvára), 3. SK Návsí (ne – ÚZM, umělý povrch), 4. TJ Milíkov (ne – ÚZM), 5. TJ Sokol Lučina (so – ÚZM), 6. TJ Janovice B (so – ÚZM), 7. TJ Smilovice B (so – ÚZM), 8. TJ Sokol Kunčice p. O. (so – ÚZM), 9. TJ Sokol Vojkovice (so – ÚZM), 10. SK Pržno (so – ÚZM), 11. volno, 12. Fotbal Frýdek-Místek B (so – ÚZM, Chlebovice).
2. kolo (16. a 17. srpna):
Fotbal FM B - Smilovice B, Kunčice p. O. - Janovice B, Vojkovice – Lučina, Milíkov – Pržno, volno – Návsí, Paskov - Kozlovice B. 3. kolo (23. a 24. srpna): Kozlovice B - Fotbal FM B, Návsí – Paskov, Milíkov – volno, Lučina – Pržno, Janovice B - Vojkovice, Smilovice B - Kunčice p. O. 4. kolo (30. a 31. srpna): Fotbal FM B - Kunčice p. O., Vojkovice - Smilovice B, Janovice B – Pržno, volno - Lučina, Paskov – Milíkov, Kozlovice B – Návsí. 5. kolo (6. a 7. září): Návsí - Fotbal FM B, Milíkov - Kozlovice B, Lučina – Paskov, Janovice B – volno, Smilovice B – Pržno, Kunčice p. O. – Vojkovice. 6. kolo (13. a 14. září): Fotbal FM B – Vojkovice, Kunčice p. O. – Pržno, volno - Smilovice B, Paskov - Janovice B, Kozlovice B – Lučina, Návsí – Milíkov. 7. kolo (20. a 21. září): Milíkov - Fotbal FM B, Lučina – Návsí, Janovice B - Kozlovice B, Smilovice B – Paskov, Kunčice p. O. – volno, Vojkovice – Pržno. 8. kolo (27. a 28. září): Fotbal FM B – Pržno, volno – Vojkovice, Paskov - Kunčice p. O., Kozlovice B - Smilovice B, Návsí - Janovice B, Milíkov – Lučina. 9. kolo (4. a 5. října): Lučina - Fotbal FM B, Janovice B – Milíkov, Smilovice B – Návsí, Kunčice p. O. - Kozlovice B, Vojkovice – Paskov, volno – Pržno. 10. kolo (11. a 12. října): Fotbal FM B – volno, Paskov – Pržno, Kozlovice B – Vojkovice, Návsí - Kunčice p. O., Milíkov - Smilovice B, Lučina - Janovice B. 11. kolo (18. a 19. října): Janovice B - Fotbal FM B, Smilovice B – Lučina, Kunčice p. O. – Milíkov, Vojkovice – Návsí, Kozlovice B – Pržno, volno - Paskov. 1. kolo (25. a 26. října): Paskov - Fotbal FM B, Kozlovice B – volno, Návsí – Pržno, Milíkov – Vojkovice, Lučina - Kunčice p. O., Janovice B - Smilovice B.

Okresní přebor – starší dorost

1. TJ Smilovice (so – ÚZM), 2. TJ DURMAN Staré Město (so – 2.30 h, př. ÚZM), 3. FC Kozlovice (ne – 2.15 h, př. ÚZM), 4. TJ Beskyd Bukovec (ne – 2.30 h, př. ÚZM), 5. 1. BFK Frýdlant n. O. (so – 2.15 h, př. ÚZM), 6. TJ Oldřichovice (so – 2.30 h, př. ÚZM), 7. TJ Písek (ne – 2.30 h, př. ÚZM), 8. TJ Sokol Kunčice p. O. (so – 2.30 h, př. ÚZM), 9. TJ Sokol Baška (so – 2.15 h, př. ÚZM), 10. TJ Sokol Mosty (so – 2.30 h, př. ÚZM), 11. TJ Sokol Václavovice (so – 2.15 h, př. ÚZM), 12. TJ Sokol Nýdek (ne – 2.30 h, př. ÚZM), 13. TJ Sokol Dobrá (so – 2.30 h, př. ÚZM), 14. TJ Sokol Sedliště (so – 2.15 h, př. ÚZM).
2. kolo (16. a 17. srpna):
Sedliště - Kunčice p. O., Baška – Písek, Mosty - Oldřichovice, Václavovice - Frýdlant n. O., Nýdek – Bukovec, Dobrá – Kozlovice, Smilovice - St. Město. 3. kolo (23. a 24. srpna): St. Město – Sedliště, Kozlovice – Smilovice, Bukovec – Dobrá, Frýdlant n. O. - Nýdek, Oldřichovice – Václavovice, Písek – Mosty, Kunčice p. O. – Baška. 4. kolo (30. a 31. srpna): Sedliště – Baška, Mosty - Kunčice p. O., Václavovice – Písek, Nýdek – Oldřichovice, Dobrá - Frýdlant n. O., Smilovice – Bukovec, St. Město – Kozlovice. 5. kolo (6. a 7. září): Kozlovice – Sedliště, Bukovec - St. Město, Frýdlant n. O. - Smilovice, Oldřichovice – Dobrá, Písek – Nýdek, Kunčice p. O. – Václavovice, Baška – Mosty. 6. kolo (13. a 14. září): Sedliště – Mosty, Václavovice – Baška, Nýdek - Kunčice p. O., Dobrá – Písek, Smilovice – Oldřichovice, St. Město - Frýdlant n. O., Kozlovice – Bukovec. 7. kolo (20. a 21. září): Bukovec – Sedliště, Frýdlant n. O. – Kozlovice, Oldřichovice - St. Město, Písek – Smilovice, Kunčice p. O. – Dobrá, Baška – Nýdek, Mosty – Václavovice. 8. kolo (27. a 28. září): Sedliště – Václavovice, Nýdek – Mosty, Dobrá – Baška, Smilovice - Kunčice p. O., St. Město – Písek, Kozlovice – Oldřichovice, Bukovec - Frýdlant n. O. 9. kolo (4. a 5. října): Frýdlant n. O. – Sedliště, Oldřichovice – Bukovec, Písek – Kozlovice, Kunčice p. O. - St. Město, Baška – Smilovice, Mosty – Dobrá, Václavovice – Nýdek. 10. kolo (11. a 12. října): Sedliště – Nýdek, Dobrá – Václavovice, Smilovice - Mosty, St. Město – Baška, Kozlovice - Kunčice p. O., Bukovec – Písek, Frýdlant n. O. - Oldřichovice. 11. kolo (18. a 19. října): Oldřichovice – Sedliště, Písek - Frýdlant n. O., Kunčice p. O. – Bukovec, Baška – Kozlovice, Mosty - St. Město, Václavovice - Smilovice, Nýdek – Dobrá. 12. kolo (25. a 26. října): Sedliště – Dobrá, Smilovice – Nýdek, St. Město – Václavovice, Kozlovice – Mosty, Bukovec – Baška, Frýdlant n. O. - Kunčice p. O., Oldřichovice – Písek. 1. kolo (28. října): Smilovice – Sedliště, St. Město – Dobrá, Kozlovice - Nýdek, Bukovec – Václavovice, Frýdlant n. O. – Mosty, Oldřichovice – Baška, Písek - Kunčice p. O. 13. kolo (1. a 2. listopadu): Písek – Sedliště, Kunčice p. O. – Oldřichovice, Baška - Frýdlant n. O., Mosty - Bukovec, Václavovice – Kozlovice, Nýdek - St. Město, Dobrá – Smilovice.

Okresní soutěž, skupina A – starší dorost

1. FK Staříč B (ne – 9.30 h, hřiště B), 2. TJ Sokol Lískovec (ne – 10.00 h), 3. TJ Sokol Ostravice (so – 2.30 h, př. ÚZM), 4. SK Čeladná (so – 2.15 h, př. ÚZM, vše venku), 5. TJ Janovice (ne – 2.15 h, př. ÚZM), 6. TJ Sokol Fryčovice (so – 2.15 h, př. ÚZM), 7. TJ Sokol Metylovice (so, ÚZM), 8. TJ Řepiště (so – 2.30 h, př. ÚZM), 9. TJ Sokol Palkovice (so – 2.30 h, př. ÚZM), 10. TJ Sokol Hukvaldy (so – 2.15 h, př. ÚZM).
4. kolo (30. a 31. srpna):
Hukvaldy - Metylovice, Řepiště – Fryčovice, Palkovice – Janovice, Staříč B – Čeladná, Lískovec – Ostravice. 5. kolo (6. a 7. září): Ostravice – Hukvaldy, Lískovec – Čeladná, Janovice - Staříč B, Fryčovice – Palkovice, Metylovice – Řepiště. 6. kolo (13. a 14. září): Hukvaldy – Řepiště, Palkovice – Metylovice, Staříč B – Fryčovice, Lískovec – Janovice, Ostravice – Čeladná. 7. kolo (20. a 21. září): Hukvaldy – Čeladná, Janovice – Ostravice, Fryčovice – Lískovec, Metylovice - Staříč B, Řepiště – Palkovice. 8. kolo (27. a 28. září): Hukvaldy – Palkovice, Staříč B – Řepiště, Lískovec – Metylovice, Ostravice – Fryčovice, Janovice – Čeladná. 9. kolo (4. a 5. října): Janovice – Hukvaldy, Fryčovice – Čeladná, Metylovice – Ostravice, Řepiště – Lískovec, Palkovice - Staříč B. 1. kolo (11. a 12. října): Staříč B – Hukvaldy, Lískovec – Palkovice, Ostravice – Řepiště, Metylovice – Čeladná, Janovice – Fryčovice. 2. kolo (18. a 19. října): Hukvaldy – Fryčovice, Metylovice – Janovice, Řepiště – Čeladná, Palkovice – Ostravice, Staříč B – Lískovec. 3. kolo (25. a 26. října): Lískovec – Hukvaldy, Ostravice - Staříč B, Palkovice – Čeladná, Janovice – Řepiště, Fryčovice – Metylovice.

Okresní soutěž, skupina B – starší dorost

1. TJ DRUTEX Nebory (ne – 2.30 h, př. ÚZM), 2. TJ Comfort Dobratice (ne - ÚZM), 3. SK Bystřice nad Olší (ne – 10.15 h), 4. TJ Milíkov (ne – 2.30 h, př. ÚZM), 5. SK Nošovice-Lhoty (ne – 2.30 h, př. ÚZM), 6. TJ Sokol Lučina (so – 2.45 h, př. ÚZM), 7. TJ Vendryně (so – 2.30 h, př. ÚZM), 8. TJ Sokol Vojkovice (so – 2.30 h, př. ÚZM), 9. TJ Sokol Hrádek (ne – 2.30 h, př. ÚZM), 10. TJ Pražmo-Raškovice (ne – 2.15 h, př. ÚZM).
4. kolo (30. a 31. srpna): Raškovice – Vendryně, Vojkovice – Lučina, Hrádek – Nošovice, Nebory – Milíkov, Dobratice – Bystřice. 5. kolo (6. a 7. září): Bystřice – Raškovice, Milíkov - Dobratice, Nošovice – Nebory, Lučina – Hrádek, Vendryně – Vojkovice. 6. kolo (13. a 14. září): Raškovice – Vojkovice, Hrádek – Vendryně, Nebory – Lučina, Dobratice – Nošovice, Bystřice – Milíkov. 7. kolo (20. a 21. září): Milíkov – Raškovice, Nošovice – Bystřice, Lučina – Dobratice, Vendryně – Nebory, Vojkovice – Hrádek. 8. kolo (27. a 28. září): Raškovice – Hrádek, Nebory – Vojkovice, Dobratice – Vendryně, Bystřice – Lučina, Milíkov - Nošovice. 9. kolo (4. a 5. října): Nošovice – Raškovice, Lučina – Milíkov, Vendryně – Bystřice, Vojkovice – Dobratice, Hrádek – Nebory. 1. kolo (11. a 12. října): Nebory – Raškovice, Dobratice – Hrádek, Bystřice – Vojkovice, Milíkov – Vendryně, Nošovice – Lučina. 2. kolo (18. a 19. října): Raškovice – Lučina, Vendryně – Nošovice, Vojkovice – Milíkov, Hrádek – Bystřice, Nebory - Dobratice. 3. kolo (25. a 26. října): Dobratice – Raškovice, Bystřice – Nebory, Milíkov – Hrádek, Nošovice – Vojkovice, Lučina – Vendryně.

Regionální soutěž, skupina A – starší žáci

1. SK Čeladná (so – 9.30 h, vše venku), 2. volno, 3. FC Kozlovice (ne – 10.00 h), 4. 1. BFK Frýdlant n. O. (so – 9.00 h), 5. TJ Sokol Ostravice (so – 9.30 h), 6. TJ Sokol Kunčice (so – 9.30 h).
1. kolo (30. a 31. srpna): Kunčice p. O. – Čeladná, volno – Ostravice, Kozlovice - Frýdlant n. O. 2. kolo (6. a 7. září): Kunčice p. O. - Frýdlant n. O., Ostravice – Kozlovice, volno – Čeladná. 6. kolo (10. září): Kunčice p. O. – Čeladná, Ostravice – volno, Frýdlant n. O. – Kozlovice. 3. kolo (13. a 14. září): volno - Kunčice p. O., Kozlovice – Čeladná, Frýdlant n. O. - Ostravice. 4. kolo (20. a 21. září): Kunčice p. O. – Ostravice, Frýdlant n. O. – Čeladná, volno - Kozlovice. 5. kolo (27. a 28. září): Kozlovice - Kunčice p. O., Frýdlant n. O. – volno, Ostravice – Čeladná. 7. kolo (4. a 5. října): Frýdlant n. O. - Kunčice p. O., Kozlovice – Ostravice, volno – Čeladná. 8. kolo (11. a 12. října): Kunčice p. O. – volno, Kozlovice – Čeladná, Ostravice - Frýdlant n. O. 9. kolo (18. a 19. října): Ostravice - Kunčice p. O., Frýdlant n. O. – Čeladná, Kozlovice – volno. 10. kolo (25. a 26. října): Kunčice p. O. – Kozlovice, volno - Frýdlant n. O., Ostravice – Čeladná.

Regionální soutěž, skupina B – starší žáci

1. TJ Sokol Metylovice (ne – 2.00 h, př. ÚZM), 2. TJ Sokol Baška (so – 9.30 h), 3. TJ Sokol Palkovice (so – 9.30 h), 4. 1. BFK Frýdlant n. O. B (so – 10.30 h), 5. volno, 6. TJ Janovice (so - 2.00 h, př. ÚZM).
1. kolo (30. a 31. srpna): Metylovice – Janovice, Baška – volno, Palkovice - Frýdlant n. O. B. 2. kolo (6. a 7. září): Janovice - Frýdlant n.O. B, volno – Palkovice, Metylovice – Baška. 6. kolo (10. září): Janovice – Metylovice, volno – Baška, Frýdlant n. O. B – Palkovice. 3. kolo (13. a 14. září): Baška – Janovice, Palkovice – Metylovice, Frýdlant n. O. B – volno. 4. kolo (20. a 21. září): Janovice – volno, Metylovice - Frýdlant n. O. B, Baška – Palkovice. 5. kolo (27. a 28. září): Palkovice – Janovice, Frýdlant n. O. B – Baška, volno – Metylovice. 7. kolo (4. a 5. října): Frýdlant n. O. B – Janovice, Palkovice – volno, Baška – Metylovice. 8. kolo (11. a 12. října): Janovice – Baška, Metylovice – Palkovice, volno - Frýdlant n. O. B. 9. kolo (18. a 19. října): volno – Janovice, Frýdlant n. O. B – Metylovice, Palkovice – Baška. 10. kolo (25. a 26. října): Janovice – Palkovice, Baška - Frýdlant n. O. B, Metylovice - volno.

Regionální soutěž, skupina C – starší žáci

1. TJ Sokol Václavovice (so – 9.30 h), 2. TJ Pražmo-Raškovice (ne – 10.00 h), 3. TJ Sokol Hukvaldy (ne – 2.00 h, př. ÚZM), 4. TJ Sokol Lískovec (so – 2.30 h, př. ÚZM), 5. volno, 6. TJ Sokol Fryčovice (so - 9.30 h).
1. kolo (30. a 31. srpna): Václavovice – Fryčovice, Raškovice – volno, Hukvaldy – Lískovec. 2. kolo (6. a 7. září): Fryčovice – Lískovec, volno – Hukvaldy, Václavovice – Raškovice. 6. kolo (10. září): Fryčovice – Václavovice, volno – Raškovice, Lískovec – Hukvaldy. 3. kolo (13. a 14. září): Raškovice – Fryčovice, Hukvaldy – Václavovice, Lískovec – volno. 4. kolo (20. a 21. září): Fryčovice – volno, Václavovice – Lískovec, Raškovice – Hukvaldy. 5. kolo (27. a 28. září): Hukvaldy – Fryčovice, Lískovec – Raškovice, volno – Václavovice. 7. kolo (4. a 5. října): Lískovec – Fryčovice, Hukvaldy – volno, Raškovice – Václavovice. 8. kolo (11. a 12. října): Fryčovice – Raškovice, Václavovice – Hukvaldy, volno – Lískovec. 9. kolo (18. a 19. října): volno – Fryčovice, Lískovec – Václavovice, Hukvaldy – Raškovice. 10. kolo (25. a 26. října): Fryčovice – Hukvaldy, Raškovice – Lískovec, Václavovice – volno.

Regionální soutěž, skupina D – starší žáci

1. TJ Sokol Vojkovice (so – 9.30 h), 2. volno, 3. TJ Comfort Dobratice (ne – 2.15 h, př. ÚZM), 4. TJ Sokol Dobrá (so – 9.30 h), 5. TJ Sokol Lučina (ne – 10.00 h), 6. TJ Sokol Hnojník (so - 9.30 h).
1. kolo (30. a 31. srpna): Vojkovice – Hnojník, volno – Lučina, Dobratice – Dobrá. 2. kolo (6. a 7. září): Hnojník – Dobrá, Lučina – Dobratice, Vojkovice - volno. 6. kolo (10. září): Hnojník – Vojkovice, Lučina – volno, Dobrá – Dobratice. 3. kolo (13. a 14. září): volno – Hnojník, Dobratice – Vojkovice, Dobrá – Lučina. 4. kolo (20. a 21. září): Hnojník – Lučina, Vojkovice – Dobrá, volno – Dobratice. 5. kolo (27. a 28. září): Dobratice – Hnojník, Dobrá – volno, Lučina – Vojkovice. 7. kolo (4. a 5. října): Dobrá – Hnojník, Dobratice – Lučina, volno – Vojkovice. 8. kolo (11. a 12. října): Hnojník – volno, Vojkovice - Dobratice, Lučina – Dobrá. 9. kolo (18. a 19. října): Lučina – Hnojník, Dobrá – Vojkovice, Dobratice – volno. 10. kolo (25. a 26. října): Hnojník – Dobratice, volno – Dobrá, Vojkovice - Lučina.

Regionální soutěž, skupina E – starší žáci

1. TJ Vendryně (so – 9.30 h), 2. TJ Sokol Nýdek (so – ÚZM), 3. TJ Smilovice (ne – 2.30 h, př. ÚZM), 4. TJ DRUTEX Nebory (so – 9.30 h), 5. TJ Milíkov (ne – 4.30 h, př. ÚZM), 6. TJ Oldřichovice (so - 9.30 h).
1. kolo (30. a 31. srpna): Vendryně - Oldřichovice, Nýdek – Milíkov, Smilovice - Nebory. 2. kolo (6. a 7. září): Oldřichovice – Nebory, Milíkov – Smilovice, Vendryně – Nýdek. 6. kolo (10. září): Oldřichovice – Vendryně, Milíkov – Nýdek, Nebory – Smilovice. 3. kolo (13. a 14. září): Nýdek – Oldřichovice, Smilovice – Vendryně, Nebory – Milíkov. 4. kolo (20. a 21. září): Oldřichovice – Milíkov, Vendryně – Nebory, Nýdek – Smilovice. 5. kolo (27. a 28. září): Smilovice – Oldřichovice, Nebory – Nýdek, Milíkov – Vendryně. 7. kolo (4. a 5. října): Nebory – Oldřichovice, Smilovice – Milíkov, Nýdek – Vendryně. 8. kolo (11. a 12. října): Oldřichovice – Nýdek, Vendryně – Smilovice, Milíkov – Nebory. 9. kolo (18. a 19. října): Milíkov – Oldřichovice, Nebory – Vendryně, Smilovice – Nýdek. 10. kolo (25. a 26. října): Oldřichovice – Smilovice, Nýdek – Nebory, Vendryně – Milíkov.

Regionální soutěž, skupina F – starší žáci

1. TJ Písek (ne – 10.00 h), 2. TJ Sokol Hrádek (ne – 9.30 h), 3. SK Bystřice nad Olší (ne – 2.15 h, př. ÚZM), 4. SK Návsí (ne – 2.15 h, př. ÚZM), 5. TJ Beskyd Bukovec (ne – 9.30 h), 6. TJ Sokol Mosty (so - 9.30 h).
1. kolo (30. a 31. srpna): Písek – Mosty, Hrádek – Bukovec, Bystřice – Návsí. 2. kolo (6. a 7. září): Mosty – Návsí, Bukovec – Bystřice, Písek – Hrádek. 6. kolo (10. září): Mosty – Písek, Bukovec – Hrádek, Návsí – Bystřice. 3. kolo (13. a 14. září): Hrádek - Mosty, Bystřice – Písek, Návsí – Bukovec. 4. kolo (20. a 21. září): Mosty – Bukovec, Písek - Návsí, Hrádek – Bystřice. 5. kolo (27. a 28. září): Bystřice – Mosty, Návsí – Hrádek, Bukovec – Písek. 7. kolo (4. a 5. října): Návsí – Mosty, Bystřice – Bukovec, Hrádek – Písek. 8. kolo (11. a 12. října): Mosty – Hrádek, Písek – Bystřice, Bukovec – Návsí. 9. kolo (18. a 19. října): Bukovec – Mosty, Návsí - Písek, Bystřice – Hrádek, 10. kolo (25. a 26. října): Mosty – Bystřice, Hrádek – Návsí, Písek – Bukovec